Basit ve Motorlu Makineler Öğretmen Eğitimi

LEGO® Education basit makineler seti ile yapılan eğitimler sayesinde öğretmenler sınıflarındaki öğrencilerine günlük hayatımızda hergün rastladığımız tekerlekler ve akslar, çarklar, kaldıraçlar, makaralar gibi basit ve motorlu makinelerin nasıl çalıştığını rahat bir şekilde anlatabilirler.

Eğitim lise öğretmenlerine yönelik olup fen ve Teknoloji derslerinde öğrencilerin gelişimini sağlamayı hedefleyen öğretmenler için planlanmıştır.

Öğrenciler mühendisliğin tasarım aşamasındaki süreci kavrayacaklar, gözlemlere, tahminlere, çıkan sonuca ve eleştirel düşünceye göre araştırma yapmayı öğrenecekler. Set içinden çıkan motor ve pil kutusu ile gerçek hayatta gördüğümüz ve karmaşık olan makineleri kendileri inşa edip bu makinelerin nasıl çalıştıklarını çok rahat bir şekilde anlayacaklar.

Yaparak, inşa ederek öğrenen öğrenciler konuları çok daha rahat anlayıp derslerinde çok daha başarılı olacaklar.

Uygulamalı eğitimlerimiz sertifikalı öğretmenler tarafından yapılmaktadır.

Eğitim sırasında/sonrasında;
LEGO® Education öğrenim metodu anlatılır,
LEGO® Education ürünlerini kullanarak çalışmalar yapılır,
LEGO® Education ürünlerinin sınıflarda kullanımı ile ilgili çözümler sunulur,
Eğitim sonunda Türkiye'de sadece Teknokta tarafından katılım belgesi verilir,
Sunum notları, öğretmene yardımcı dokümanlar paylaşılır.

Eğitimlere katılmak için daha önceden LEGO® ürünleri ile çalışma yapmış olmak gerekmemektedir. Bu eğitimler derslerinde LEGO® Education ürünlerini kullanarak ders işlemek isteyen öğretmenlere yöneliktir.Eğitim Tarihleri : Lütfen 0212 346 0734 No'lu telefondan bize ulaşın.

Yorumlar

Clodya 23 Aralık 2015

Tarih ve ucret hakkinda bilgi alabilir miyim?

Kadir Bilen 19 Ocak 2015

şu an çalıştığım kurum olan Akdeniz Üniversitesi'ne verdiğim Araştırma Projesi kapsamında "Basit ve Motorlu Makineler Öğretmen Eğitimi" için proforma fatura gönderebilir misiniz? Yüksek lisans öğrencimin bu eğitimleri almasını istiyorum.

Yorum yaz...

Teşekkür ederiz. Yorumunuz onaylandıktan sonra yayınlanacaktır.
Üzgünüm. Yorumunuz gönderilemedi. Lütfen tekrar deneyin.
  • (Yayınlanmayacak)