| LEGO Education Kaynaklar

Yaparak ve Yaşayarak Öğrenmek için 9 Neden...


LEGO® Eğitim çözümleri, okul öncesi döneminden liseye kadar her yaşta öğrencinin özgüvenini güçlendirmesini sağlamaya yardımcı olur. 

Misyonu, çok çeşitli müfredatlar için öğrenmeyi eğlenceli, ilgi çekici ve uygulamalı araçlar ile ilişkilendirmek olan LEGO® Eğitim çözümleri özellikle STEAM, kodlama ve bugünün dünyasında, hem ilgi çekici hem de ilgili öğrenme deneyimleri olan robotikte 21. yüzyıl için beceriler geliştirir. Bu misyon ile öğrencilerin, hızla ve sürekli değişen bir dünyada yaşam boyu başarıya hazır olmalarını sağlayacak şekilde sorunları, Yaparak ve Yaşayarak öğrenme ve çözme yeteneklerini inşa eder. 

Yaparak ve Yaşayarak Öğrenmek için 9 Neden adlı infografiği incelemek için linke tıklayın.

Özgüven

https://theharrispoll.com/global-confidence-poll-executive-summary/

| LEGO Education Kaynaklar

Türkçe kaynakları incelediniz mi?


Öğrenciler, özgür olduklarında ve fırsat verildiğinde, günlük zorluklara şaşırtıcı ve yaratıcı cevaplar getirebilirler.

Bu nedenle, LEGO® Education, öğrenciler için özgün ve çabuk prototip geliştirme araçları sunmaktadır.

LEGO® Education tarafından sunulan yöntem ve araçlar her yaştan öğrencinin sezgisel becerilerini ve meraklarını beslemelerini sağlar. Açık uçlu süreçlerde, her öğrenci yaratıcılığını işe koşma ve nitelikli öğrenme için özgün fırsatlar yakalar.

Bu konuda hazırlanmış LEGO® Education kaynaklarının türkçelerine erişmek ve yeni çevirilerden haberdar olmak için https://www.teknokta.com/kayna... adresimizi ziyaret edin. Açılan sayfada formu doldurduktan sonra ihtiyacınız olan kaynakalara ulaşabileceksiniz.

| LEGO Education Kaynaklar

Bunu Biliyor muydunuz?

Neden LEGO minifigürler sarı renkli?

Gerçek hayatta, kimsenin ten rengi minifigürlerdeki gibi açık sarı olmadığı için LEGO bu rengi tercih etmektedir. Bu şekilde minifigürler hiçbir ırk veya etnik kökeni temsil etmemektedirler.