| SPIKE™ Prime

LEGO® Education SPIKE™ Prime setini inceleyelim

LEGO® Education SPIKE Prime, ortaokul öğrencilerinde STEAM’e karşı ilgi uyandırmaya ve bu konuda öz güven kazandırmaya yardımcı olur. Bu konsept, renkli LEGO inşa parçalarını, kullanımı kolay donanımı, Scratch tabanlı sezgisel kodlama dilini ve bilgi düzeyi ne olursa olsun sınıfınızın sürekli ilgisini çekecek öğrencinin kullanımına hazır üniteleri bir araya getirmektedir. 

Sınırsız yaratıcı tasarım olanakları ve kolay giriş düzeyinde SPIKE Prime dersleri, öğrencilerin oyunla öğrenme yoluyla keşfetmesine ve geleceğin yenilikçi zihinleri olmaları için gerekli STEAM becerilerini kazanmasına yardımcı olur. 

Gelin birlikte LEGO® Education SPIKE Prime setini inceleyelim.

Spike Prime seti teknik detayları için tıklayınız

| SPIKE™ Prime

LEGO® Education SPIKE™ Prime ile Dersler

LEGO® Education sınıf çözümleri ile artık dersler çok daha eğlenceli geçmektedir. Ortaokul seviyesi için hazırlanmış Türkçe müfredatı STEAM becerilerini geliştirmektedir. Haydi gelin bir derse beraber göz atalım.

Ünite Planı: İcat Takımı

3.Ders: Süper Temizlik

İçerik: İki farklı kavrayıcı tasarımının etkililiğini test edin ve belirli test ölçütlerine göre en iyi tasarımı belirleyin.

Ana Hedefler: Öğrenciler,

Devamı...

| SPIKE™ Prime

SPIKE™ Prime Öğretmen Eğitimi

LEGO® Education SPIKE™ Prime, 6., 7. ve 8. sınıf öğrencileri için ideal STEAM öğrenme aracıdır. Renkli LEGO inşa parçalarını, kullanımı kolay donanımı ve Scratch tabanlı sezgisel bir sürüklebırak kodlama dilini bir araya getiren SPIKE Prime, oyunla öğrenme yoluyla sürekli öğrencilerin ilgisini çeker ve bilgi düzeylerinden bağımsız olarak onları eleştirel düşünmeye ve karmaşık problemleri çözmeye teşvik eder. SPIKE Prime başlangıç düzeyindeki kolay projelerden sınırsız yaratıcı tasarım olanaklarına kadar, öğrencilerin bir yandan eğlenirken, bir yandan da geleceğin yenilikçi zihinleri olmaları için gerekli STEAM ve 21. yüzyıl becerilerini öğrenmesine yardımcı olur.

Devamı...